Rekonstrukce střechy

Rozhodnout se pro rekonstrukci střechy může mít mnoho důvodů. Rekonstrukce střechy pomůže vylepšit tepelně izolačních vlastností střechy, špatné hydroizolační vlastnosti, zateplení půdních prostor anebo je střecha ve špatném celkovém stavu. Neboť kvalitní a spolehlivá střecha se tak stává zásadním předpokladem ke spokojenému bydlení.
 

Náš cíl při rekonstrukci střechy

 

Stavime-strechy.cz vždy usilují o to, aby investor při rekonstrukci střechy za co nejméně vynaložených prostředků získal maximálně funkční střechu. Při rekonstrukci střechy je nejdůležitějším krokem poznat původní konstrukci střechy a stav.

 

Prohlídka a posouzení stavu střechy pro rekonstrukci střechy

Každá rekonstrukce střechy předchází podrobná prohlídka, zaměření a testy, včetně trámů, tašek nebo jiné střešní krytiny. Cílem tohoto posouzení je návrh kvalitního řešení rekonstrukce střechy tak, aby nová střecha odpovídala dnešním nárokům na hydroizolační schopnosti střešní krytiny.

 

Zaručujeme kvalitu a spokojenost provedené rekonstrukce střechy!

 

Ceník
pokrývačských prací formulář

 

Návrh řešení pro rekonstrukci střechy

Na základě zjištěných informací ohledně rekonstrukce střechy naši odborníci rozhodnou a investorovi doporučí, které části je nutné v rámci rekonstrukce střechy vyměnit či naopak zanechat, případně opětovně použít. Dále odborníci navrhnou materiálové složení nové střešní konstrukce a případné posouzení střešní konstrukce z hlediska stavební fyziky. Jednodušší analýzu v rámci rekonstrukce střechy je možné provést na základě poskytnutých podkladů – fotografie, detailní popis požadovaných prací. 

 

Provedení rekonstrukce střechy

Po vyřešení konstrukčních detailů je možné přejít na samotnou fázi provedení rekonstrukce střechy. Nabízíme kvalitní služby nutné k rekonstrukci střechy, jakými jsou např.:


Samozřejmostí pro investora je po celou dobu rekonstrukce střechy technická podpora při navrhování a projektování střešních konstrukcí.

 

Kdy zvolit provedení rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy patří mezi činnosti, které provádíme v rámci zateplování střech, izolaci střechy a při problémech se zatékáním. Střecha by se měla proto kontrolovat nejlépe 2x ročně a to i v případě, že nejsou patrné žádné viditelné známky zatékání nebo poškození. Doporučená kontrola je po zimním období, kdy je možné odhalit mnoho skrytých nedostatků střechy.
 

Rekonstrukce střechy je hotová


Po dokončení celé rekonstrukce střechy naše firma nabízí investorovi záruční a pozáruční servis. Dejte na zkušené odborníky při provedení rekonstrukce střechy - stavime-strechy.cz!

 

Máte zájem zpracovat rozpočet na provedení rekonstrukce střechy?

Kontaktujte nás! Naši odborníci vám poradí a vytvoří ideální plán a rozpočet pro vaši střechu.

 

Ceník
pokrývačských prací formulář

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist